Monster Truck

Jazda za kierownicą potężnej maszyny! Ekstremalny prezent motoryzacyjny dla Niej i dla Niego!
WYBIERZ VOUCHER
 • Katowice
  Warszawa

  Oceniony 5.00 na 5.
  199,00 359,00 
  Voucher na 15 lub 30-minutową jazdę za kierownicą Monster Trucka dla jednej osoby. Jazda odbędzie się w asyście instruktora, który przybliży tajniki pojazdu i w komfortowej atmosferze poprowadzi przez kolejne etapy zabawy w terenie.Prezent jest przeznaczony dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomniane przeżycie!
 • Katowice
  Warszawa

  Jazda za kierownicą Monster Truck dla 2-4 osób

  299,00 549,00 
  Jazda za kierownicą Monster Trucka dla dwóch lub czterech osób. Uczestnicy mogą zmieniać się za kierownicą! Jazda odbędzie się w asyście instruktora, który przybliży tajniki pojazdu i w komfortowej atmosferze poprowadzi przygodę. Prezent jest przeznaczony dla pary, grupy znajomych lub rodziny, chcących doświadczyć niezapomnianego przeżycia!
 • Warszawa

  Jazda za kierownicą Mini Monster Trucka

  Oceniony 5.00 na 5.
  199,00 359,00 
  Voucher na 15 lub 30-minutową jazdę za kierownicą Mini Monster Trucka! Jazda odbędzie się w asyście instruktora, który przybliży tajniki pojazdu i w komfortowej atmosferze poprowadzi przez kolejne etapy przejażdżki w terenie. Prezent jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, chcących spełnić marzenia o prowadzeniu auta.
 • Warszawa

  Jazda za kierownicą Buggy

  149,00 249,00 
  Voucher na 15 lub 30-minutową jazdę za kierownicą Buggy. Jazda odbędzie się w asyście instruktora, który przybliży tajniki pojazdu i w komfortowej atmosferze poprowadzi przez kolejne etapy zabawy w terenie. Prezent jest przeznaczony dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomniane przeżycie!
 • Warszawa

  Zostań operatorem koparki

  249,00 
  Voucher na 40-minutową zabawę w roli operatora koparki. Prezent jest przeznaczony dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomnianego przeżycia!
 • Jazda Monster Truckiem / 15 minut
  Katowice
  Warszawa
  Katowice
  Warszawa

  Jazda w roli pasażera Monster Trucka

  99,00 198,00 
  Voucher na 10 lub 20 minutową jazdę w roli pasażera. Pojazd będzie prowadzony przez doświadczonego instruktora, który przybliży tajniki pojazdu i w komfortowej atmosferze poprowadzi przez kolejne etapy zabawy w terenie. Pakiet przeznaczony jest dla osoby powyżej 15 roku życia, chcącej doświadczyć niezapomnianego przeżycia!
 • Warszawa

  Jazda za kierownicą Amfibii

  199,00 349,00 
  Voucher na 10 lub 20-minutową jazdę za kierownicą wojskowej Amfibii Volvo BV 202 Po krótkim szkoleniu usiądziesz za sterami tej potężnej maszyny i staniesz przed wyzwaniem opanowania jej na przygotowanym dla Ciebie terenie. Prezent jest przeznaczony dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomniane przeżycie!

MONSTER TRUCK W AKCJI!

Odwiedź nas na torze Monster Truck pod Warszawą!

Od wiosny 2019 roku możliwa realizacja na nowym torze w okolicach Katowic!

Ekstremalny Tor Monster Truck zaprasza!

Gassy 26A

05-520 Konstancin-Jeziorna

Sending
User Rating 5 (22 votes)
0